Vánoční a novoroční přání 

 

Přejeme všem návštěvníkům našich stránek krásné svátky vánoční a do Nového roku 2015 především zdraví a splnění všech přání.. 

CHS z Veselského kopce

 

 

9. 12. 2014 CILIA A NERO SE STALI RODIČI... 

 

Dnes ráno přišel na svět dlouho očekávaný vrh F. Cilinka porodila jednoho krásného pejska v barvě black and tan! Maminka i štěňátko jsou v pořádku, porod proběhl hladce a my máme obrovskou radost. 

Kompletní informace k tomuto vrhu najdete v linku Odchovy - F vrh. Děkujeme všem, co nám drželi pěsti a mysleli na nás... 

Další vrh plánujeme na zimu/jaro 2015 a bližší informace najdete již nyní v linku Plánované štěňátka - krytí. 

CHS z Veselského kopce

 

 

13. 11. 2014 Dlouho očekávaný vrh "F" je na cestě.. )))

 

Více jak rok jsme čekali na další vrh štěňátek v naší chovatelské stanici.. a dočkali jsme se!!! NA DNEŠNÍM ULTRAZVUKOVÉM VYŠETŘENÍ NÁM BYLA POTVRZENA BŘEZOST NAŠÍ CILINKY!!!! 

Nero z Temných nocí a Cillia z Veselského kopce se stanou první týden měsíce prosince 2014 rodiči:: ))))            

Veškeré informace k očekávanému vrhu najdete v linku Plánované štěňátka a také v osobních prezentacích Nera a Cilinky.  V případě Vašeho zájmu o štěńátko z tohoto vrhu nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

9. 11. 2014 CACIB Kielce, PL

 

V neděli jsme absolvovali s našimi odchovy Ediem a Dastym Mezinárodní výstavu psů v Kielce (Polsko). Naši kluci se panu rozhodčímu Miroslawu Redlickiemu velmi líbili v typu, ale pochvalu jsme dostali také za prezentaci. Výsledky nám udělaly obrovskou radost: 

 Edie z Veselského kopce  získal v mezitřídě známky Excellent1, CWC, CACIB,  BOBDasty z Veselského kopce v třídě otevřené  Excellent1, CWC, CACIB, BOB.

CHS z Veselského kopce

 

 

24. 10. 2014 Národní výstava psů Brno, ČR

 

Po velmi nepovedené EDS jsme třídenní výstavní maraton zakončili na Národní výstavě. Na italského pana rozhodčího de Giuliani Claudio jsme přihlásili dva naše kluky. Pan rozhodčí posuzoval velmi kvalitně, byl důsledný a pečlivý i při měření výšky psů a získat od něj pěkné ocenění byla opravdu "poklona" Vaší práci! 

Naši kluci nám udělali velkou radost! Edie z Veselského kopce získal v mezitřídě V1, CAC a Dasty z Veselského kopce vyběhal v konkurenci šesti psů v třídě otevřené krásnou V2, res. CAC! 

 CHS z Veselského kopce

 

 

23. 10. 2014 EVROPSKÁ VÝSTAVA PSŮ Brno, ČR

 

Na tuto výstavu jsme se moc těšili a o to větší pro nás byla díky "odbornicím v kruhu" zklamáním. Vedoucí kruhu, překladatelka ani zapisovatelka nebyly ochotné s vystavujícími hovořit, neznaly výstavní řád, netlumočili rozhodčímu ani vystavujícím.. nejen nás, ale i všechny ostatní vystavující atmosféra velmi znechutila! 

Naši CHS reprezentoval pouze Eddie z Veselského kopce, který si u francouzského pana rozhodčího Klein Jean-Claude vyběhal v mezitřídě V1. Proč nám nebyl zadán titul nevíme, personál kruhu nebyl ochoten nám cokoliv přeložit či sdělit, přesto jsme na našeho kluka moc pyšní!

 CHS z Veselského kopce

 

 

22. 10. 2014 SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ŠPICŮ PŘI EVROPSKÉ VÝSTAVĚ PSŮ Brno, ČR

 

Speciální výstavy špiců jsme se účastnili se čtyřmi našimi chlupáči a nevedli jsme si vůbec zle.. ba naopak! Děkujeme moc panu rozhodčímu ing. L. Jančíkovi za kvalitní posuzování během celé výstavy. 

 Edie z Veselského kopce nastoupil do mezitřídy a vybojoval známky V1, CAC a následně se stal Vítězem Speciální výstavy špiců roku 2014.  Druhý z kluků C.I.B. Nero z Temných nocí získal v třídě vítězů V2, Res.CAC.

Naše holky CH. Cillia z Veselského kopce získala v třídě vítězů díky "nastupujícímu" líňání zaslouženě V3 a naše babča C.I.B. Aglaia z Krakovanské skalky vybojovala v třídě veteránů V1 a BOV.

CHS z Veselského kopce

 

 

28. 9. 2014 Národní výstava psů Brno, ČR

 

Národní výstavy v Brně jsme se zúčastnili s dvěma našima klukama - Ediem a Dastym.  Edie se poprvé představil v mezitřídě a vybojoval známky výborná 1, CAC a po výstavě prošel úspěšně bonitací s výsledkem - malý německý špic, BEZ VAD, výška 27,5 cm! Dasty nastoupil do třídy otevřené a získal známky výborná 1, CAC a stal se čekatelem titulu Šampion České republiky.

Jsme na kluky moc pyšní a děkujeme všem kamarádům za podporu!

 CHS z Veselského kopce

 

 

5. 9. 2014 Eddie z Veselského kopce - pately 0/0

 

Včera jsme absolvovali na Veterinární klinice v Ostravě - Porubě u MVDr. Jana Nytry oficiální vyšetření patel s Ediem z Veselského kopce s výsledkem 0/0. Máme velkou radost!

  CHS z Veselského kopce

 

 

1. 9. 2014 Plánujeme F a G vrh CHS z Veselkého kopce

 

Na podzim a zimu 2014 plánujeme krytí dvou našich fen - Cilinky a Delinky. Představení plánovaných vrhů naleznete v linku Plánované štěňátka - krytí. V případě, že máte zájem o štěňátko z těchto spojení, neváhejte nás již nyní kontaktovat a psího kamaráda si rezervovat.

  CHS z Veselského kopce

 

 

27. 7. 2014 Nová webová prezentace naší stanice

 

Vítáme Vás na nových webových stránkách naší chovatelstké stanice. Věříme, že se Vám u nás bude libit a často se k nám vrátíte nakouknout, co se  děje nového.. )))

  CHS z Veselského kopce