10. 11. 2017 Světová výstava psů Lipsko, Německo 

 

Do Německa jsme vyrazili s očekávání vysoké konkurence a především možnosti obléhlédnout kvalitu chovu špiců napříč světem. Naši zástupci Filou a Eddie si nevedli zle a domů jsme odjížděli utahaní, přesto spokojení. 
Německý špic malý černý Filou z Veselského kopce -výborná 3 a Eddie z Veselského kopce velmi dobrá! 

CHS z Veselského kopce

 

 

13. 9. 2017 HOLČIČKY Z B VRHU PRAŽSKÝCH KRYSAŘÍKŮ K PRODEJI

 

Dvě raubířky pražských krysaříků mají dnes jeden měsíc a jsou volné k rezervaci. Fenečky jsou velmi nadějné pro výstavy a chov, ale radost určitě udělají jen jako rodinný miláček! Jsou zdravé, hravé a hledáme pro ně ty správné rodiny. 

    

Veškeré informace najdete v linku Odchovy - B vrh pražský krysařík. V případě Vašeho zájmu o holčičku z tohoto zajímavého vrhu, nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

10. 9. 2017 GARNY Z VESELSKÉHO KOPCE K PRODEJI 

 

Garny z Veselského kopce má již 1 měsíc a zatím neustále čeká na tu nej milující rodinu, kde by se mohl za měsíc odstěhovat. Pejsek je barvy black and tan a je v typu Pomeraniana po otci. Garyho prodáme pouze do vynikajících podmínek.

    

Veškeré informace najdete v linku Odchovy - G vrh německý špic. V případě Vašeho zájmu o tohoto velmi nadějného pejska, nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

28. 8. 2017 Nový přírůstek v naších CHS - Sindy Harmonie tlapek 

 

Velmi dlouho jsme čekali na novou posilu do naší chovatelské stanice a věříme, že malá Sindy nám bude dělat radost nejen na poli výstavním,ale také v běžném životě. Sindy je krásná, aktivní, hravá a šikovná slečna, které koluje v těle velmi zajímavá krev, která nám dává naději přínosu pro chov. Představujeme Vám tedy naši novou holčičku - Sindy Harmonie tlapek. 

Veškeré informace o Sindy najdete v linku Naše feny. 

CHS z Veselského kopce

 

 

19. 8. 2017 CACIB Bratislava, Slovensko 

 

V sobotu 19.8 jsme se zůčastnili MVP DUODANUBE v Bratislavě a i přes nepřízeň počasí si naši svěřenci nevedli špatně!
Německý špic malý černý Filou z Veselského kopce -V1, CAC, CACIB, BOB  a Edie z Veselského kopce dokončil titul Slovenský šampion známkami - V1, CAC, Res. CACIB! Německý špic malý orange - sable Dasty z Veselského kopce získal V1, CAC


Za krásné posudky děkujeme moc paní rozhodčí Olze Dolejšové a za handling naší vnučce Natálce. 

CHS z Veselského kopce

 

 

13. 8. 2017 B vrh pražských krysaříků CHS z Veselského kopce je mezi námi

 

 

Ayme a Dante jsou pyšnými rodiči dvou krásných a zdravých slečen. Dne 13. 8. se v naší CHS narodila dvě krásná klubíčka štěstí - fenečka hnědá s pálením a fenečka černá s pálením! Pro fenky hledáme milující rodiny se zájmem o výstavy či sport. 

   

Veškeré informace najdete v linku Odchovy - B vrh krysaříci. V případě Vašeho zájmu o štěńátko pražských krysaříků, nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

8. 8. 2017 G vrh německých špiců CHS z Veselského kopce je na světě

 

 Dne 8. 8. 2017 porodila Cili jednoho krásného a silného pejska barvy black and tan.  Od tohoto vrhu očekáváme špičkový exteriér a pro pejska hledáme milující a aktivní majitele se zájmem o chov!
  

Veškeré informace najdete v linku Odchovy - G vrh . V případě Vašeho zájmu o toto velmi nadějné štěńátko nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

8. 6. 2017 Plánujeme B vrh pražských krysaříků CHS z Veselského kopce 

zima 2017

 

Na konec roku plánujeme druhé krytí naší úžasné Ayame, pro kterou jsme našli ženicha v její rodné CHS a rozhodli jsme se pro povahově přátelského a především zdravého Danteho (Dante Faheroz).

   

Veškeré informace najdete v linku Plánované štěňátka. V případě Vašeho zájmu o štěńátko pražských krysaříků, nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

1. 6. 2017 Plánujeme G a H vrh německých špiců

 

Na léto/podzim plánujeme první krytí dvou našich krásných a velmi úspěšných fen - Denny a Cillie z Veselského kopce. Ženichy jsme vybírali velmi pečlivě a věříme, že Vás naše chovatelské plány zaujmou. 

 

 Pro Denny, vrh G CHS z Veselského kopce, jsme vybrali nádherného orange psa - Triumph Premiera

   a od tohoto vrhu očekáváme exteriérově nadané štěňátka přátelských povah, které budou dělat radost nejen na výstavách, ale i jako domácí miláčkové

        

 

 Pro Cilli, vrh H CHS z Veselského kopce, jsme se rozhodli pro výstavně úspěšného, zdravého, plnochrupého a krevně zajímavého psa - Passion Fatale Oliver Twist. Od tohoto vrhu očekáváme špičková exteriérová štěňata vhodná na výstavy, ale hlavně skvělé rodinné společníky.
  

Veškeré informace najdete v linku Plánované štěňátka .  V případě Vašeho zájmu o štěńátko z těchto vrhů nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

20. 5. 2017 CACIB Wieselburg, Rakousko

 

Dne 20.5. 2017 se náš odchov malý černý Německý špic Filou z Veselského kopce zůčastnil Mezinárodní výstavy ve IHA Wieselburg ( Rakousko) a vybojoval hodnocení - V1, CACA, CACIB. BOS. Handler Natálie Mazáčová, rozhodčí Darko Korošec.

CHS z Veselského kopce

 

 

13. - 14. 5. 2017 Klubová a speciální výstava Zbraslav 

 

Již  tradičně jsme sezůčastnili Speciální a Klubové výstavy špiců konané ve Zbraslavi u Rosic. Naši svěřenci si opět nevedli špatně.

Speciální výstava -13.5.2017
Třída otevřená - malý černý pes Filou z Veselského kopce V2, res. CAC.

Třída vítězů - malý černý pes C.I.B. Edie z Veselského kopce  V1, CAC,Vítěz Speciální výstavy (pes), BOS.


Třída vítězů - malý orange sable CH. Dasty z Veselského kopce V2, res. CAC.


Třída veteránů - malá orange sable C.I.B. Aglaia z Krakovanské skalky (12,5 let) - V3


ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE
Dítě a pes - Natálie Mazáčová a Edie získali 2. místo.
O Nejlepší pár - Aglaia a Dasty vybojovali 1. místo
O Nejlepší chovatelskou skupinu  -Filou, Edie, a Dasty z Veselského kopce obdrželi 3. místo.

 

Klubová výstava 14.5.2017
Třída otevřená - Filou z Veselského kopce V1, CAC,vítěz Klubové výstavy (pes),BOS.
Třída vítězů C.I.B. Edie z Veselského kopce V1, CAC.
Třída vítězů CH. Dasty z Veselského kopce V2, res. CAC.
Třída veteránů C.I.B. Aglaia z Krakovanské skalky (12,5 let) V2.

Třešničkou na dortu byly úspěchy v ZÁVĚREČNÝCH SOUTĚŽÍCH.

Dítě a pes - Natálka a Edie získali 1. místo.
O Nejlepší pár - Aglaia a Dasty získali 1. místo
O Nejlepší chovatelskou skupinu - Filou, Edie a Dasty vybojovali 1.místo.

Máme z našich odchovů velikou radost!! Výstava byla výborně připravena, prožili jsme super víkend s našimi přáteli a čtyřnohými parťáky! Děkujeme.

CHS z Veselského kopce

 

 

6. 3. 2017 Malá Amálka z Veselského kopce má 2 měsíce 

 

Malá Amálka má již dva měsíce a vyrostla z ní krásná a velmi nadějná fenka, kterou jsme si po dlouhé úvaze rozhodli ponechat v naší chovatelské stanici. 

Veškeré informace o Amálce najdete v linku Naše feny - Amálka z Veselského kopce a fotky z průběhu jejího života v linku Fotogalerie - Amálka z Veselského kopce.

CHS z Veselského kopce

 

 

6. 1. 2017 A vrh pražských krysaříků CHS z Veselského kopce 

 

Dnešní den se narodil první vrh pražských krysaříků v naší CHS. Ayme a Eliot se stali pyšnými rodiči jedné krásné černé fenky s pálením, které jsme dali jméno Amálka z Veselského kopce. 

  

Veškeré informace najdete v linku Odchovy - A vrh krysaříci. V případě Vašeho zájmu o tuto nádhernou fenku, nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce

 

 

1. 1. 2017 Očekáváme exlusivní A vrh CHS z Veselského kopce 

zima 2017

 

Na počátku letošního roku plánujeme první krytí naší úžasné Ayame, pro kterou jsme ženicha vybírali velmi pečlivě! Po dlouhém uvážení jsme provedli u krycího psa změnu a nakonec se rozhodli pro výstavně úspěšného, povahově přátelského a především zdravého Eliota (Eliot Black Jongal).

  

Veškeré informace najdete v linku Plánované štěňátka. V případě Vašeho zájmu o štěńátko z našeho prvního vrhu pražských krysaříků, nás neváhejte kontaktovat!!

CHS z Veselského kopce